TürkçeEnglish العربية
nakkaşkebap

Neden Göztepe’de Kahvaltı İçin Nakkaş Kebap?

İstanbul’un gözde ilçelerinden biri olan Göztepe’de muhteşem bir kahvaltı masasının özel konukları olmak isterseniz, gözlerinize ve midenize aynı anda ziyafet çekmekten hoşlanıyorsanız, zengin menüsü ve kendine özel tarifleriyle güne harika başlayacağınız bir mekan seçimi olacaktır. Nakkaş Kebap şubeleri hijyene çok önem veriyor ve sizde seçimlerinizi hep temiz olandan yana kullanıyorsanız, çevrede ki en tatmin edici ortamlardan biri burası. Taze sıkılmış karışım meyve suları, en kaliteli kahvaltılıklar ve size özel pişirilen sıcak ürünler tercih ediyor kahvaltı masalarında. Özel ekmekleri ve enfes çayıyla…

‘Kahvaltı mekanları seçilirken nelere dikkat edilmelidir?’ 

Bu soruyu cevaplayarak devam etmek istiyorum. Güzel yemekler yerken değil, yedikten sonra belli olur denir. Mutlu ayrılacağınız ve fiyat olarak; İstanbul’un aynı bantta çoğu mekanına göre uygun diyebileceğimiz bir ücretlendirmeye sahip. Şehrin kalabalığından uzak, birbirinden uzak masaları, donanımlı kadrosu ve hoşgörülü hizmet anlayışıyla; iyi fiyata mükemmel bir kahvaltı sunacak size. 

Kebap konusunda ün salan bu mekan yakın, süreçte kahvaltısıyla kebabı gölgede bırakabilir gibi duruyor. İnsan sağlığına önem veren ve altı şubeye sahip olan bu mekan adına leke düşürmemek adına tüm fedakarlıkları yapmaya hazır. Ahşap sıcak ortamı ve tertemiz ortamıyla sizi denediğiniz zaman müdavini haline getirmeyi başaracaktır.

Tamamı kendi üretimi olan ürünleri kullanmayı seçiyor ve farklılığı bu anlamda yakalıyor.  Bütün bunların yanı sıra peki ya servis? Sizin de önem verdiğiniz bir kriterse bu, şahane. Hızlı ve güler yüzlü bir ekiple çalışan  bu mekan tüm şubelerinde aynı hassasiyeti gösteriyor. 

Kahvaltı menüsü nelerden oluşuyor? 

*Serpme kahvaltı

*Kahvaltı tabakları

*Sıcak seçenekleri (menemen, sahanda ürünler, kızartmalar…)

Değişikler yapabilir miyim?

Menüyü büyütmek sizin elinizde. Mekanın spesiyallerini demenizi gerçekten tavsiye ederim. Menemene, sucuklu, kavurmalı, kaşarlı yumurtaya tüm sıcak ürünlerine sizin sevdiğiniz tarzda yön vermeye çok meyilli bir ortam. İstediğiniz her ürüne ekleme çıkarma yapabiliyor. Pişi, pide, börek ve unlu sıcak mamuller anlamında da çok iddialı ve hakkını veren bir mekan.

Nakkaş kebap salonlarına özel olan mezelerini de kahvaltıda ikram edip ruhunuzu okşamayı, damağınızda hoş aromalar bırakmayı da atlamıyor. 

Size her kahvaltı da sunduğu ürünler nelerdir?

*Tahin- pekmez 

*Reçel,

*Zeytin,

*Peynir,

*Yeşillik,

*Unlu mamuller, seçeneği olarak da çeşitliliğiyle ve özenli seçimleriyle sizi cezbedecek.

Masayı donatın derseniz ve sıcak seçimlerinizde de dilinizi korkak alıştırmazsanız, serpme kahvaltı yapmak için gidip, taze meyve suları çayınızın üzerine de içiyorsanız; iki kişi ortalama ödeyeceğiniz fiyat iki yüz tl civarından oluyor. Nakit veya kredi kartı sizin tercihinize kalmış. Size bir sır vereyim kahvaltı da etli ekmek tarzında fındık lahmacuna da yakın olan kıymalı pide hissi de veren harika bir ürünü var mutlaka deneyin derim. Özelikle de ikram ettiği acılı ezmesini arasına koyarak.

Popüler bir işletme

Araştırmalarınız sizi ne kadar etkiler bilemem ama deneyimlemeniz gerektiği konusunda ısrarcıyım. Kahvaltınızı keyifle yaptınız ve imza atmak mı istiyorsunuz? Arkanıza yaslanıp, menüyü tekrar rica edip; dibek mi, menengiç mi, sade Türk Kahvesi mi, gerçi her biri için ayrı haz verecek ama olsun hangisini içmeliyim konusunda karar verin isterseniz. 

Sevdiklerinizle ve ya yalnız harika bir kahvaltı yapabilmek için Göztepe Nakkaş Kebap. Daha sonradan da ayaklarınızın sizi götürdüğü, dilinizin öneri listesi top beş listesinde hep adından bahsettirmeyi başaran, iyi hatırlayıp her kahvaltı planında aklınızdan geçireceğiniz bir mekan keşfetmiş olacağınız için Nakkaş Kebap. Gözünüzde canlanmaya yeterli oldu mu? Olmadıysa bile bir miktar ağzınız sulandı bence. Favori kahvaltı salonunuz belli artık. Yarın ki kahvaltınız için Şimdiden afiyet olsun.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *