TürkçeEnglish العربية
nakkaşkebap

Manzaralı Kahvaltı İçin Neden Nakkaş Kebap?

Çünkü tercih edeceğiniz altı şubesinde de sizi evinizde gibi hissettirecek, taze ve organik ürünleriyle kalbinize taht kurmayı başaracak, geniş yelpazesiyle kafanızı karıştıracak bir manzara da sunuyor sizlere Nakkaş Kebap aynı zamanda. 

Şubeleri nerelerde mi var?

*Göztepe, 

*Feneryolu,

*Selamiçeşme,

*Erenköy, 

*Çekmeköy,

*Nakkaştepede, şubeleri bulunan bu mekan size her bir şube için apayrı ama keyifli ve ait hissedeceğiniz manzaralar sunuyor. Ortam ambiyans ve ruh anlamında da Türk mutfağı bereketiyle ve ikram kültürü bolluğuyla masalarında ki manzaradan da ödün vermeyen bir mekan.

Çiçekleri, ağaçları, yeşili ve ahşabı şubelerinde kullanmayı çok seven Nakkaş Kebap kahvaltınızı yaptığınız sırada mideniz doyuruyorken, çaktırmadan ruhunuzu beslemeyi ihmal etmiyor. Güzel ve ince düşünülmüş ayrıntılar barındırıyor. 

 Nakkaş Kebap şubelerin de sizi nasıl bir ortam bekliyor? 

*Göztepe Nakkaş Kebap: İstanbul merkezinde şehir içi bir kısımda yer alsa da mekana yakın yapılmış ağaçlandırma  size farklı bir ortamda oturuyorsunuz atmosferi sunuyor.

*Feneryolu Nakkaş Kebap: Ağaç detaylarını kullanmayı seven mimarisine de çok yakışan bu şubede de size rahatça nefes alacağınız kadar bolca ağaç dikili. Bahçesinde otururken kolunuzun yanında da ağaç dallarının olması size kır pikniği tadından nefis bir kahvaltı sunmayı amaçlayarak tasarlandı.

*Selamiçeşme Nakkaş Kebap: Şehrin dışında kalıyor izlenimi sizi bekliyor bu ortamda, zevkli kişiler tarafından dizayn edilmiş bu ortamın havası gerçekten hoşunuza gidecek hatta çalıştıkları iç mimarı bile sormak isteyeceksiniz. Kahvaltı ederken çevrenizde enerjinizi yükseltecek şeyler olması pek keyifli olur değil mi? 

*Erenköy Nakkaş Kebap: Caddenin kenarında gayet yol üstü bir güzergahta olan bu konum size kolay ulaşa bilirliği ve her açıdan görünebilen konuma sahip olması da kendini hatırlatmayı başaracak şekilde düşünülüp hazırlanmış belli ki. Işıklandırma ve yeşilin her tonu anlamında size elini hiç korkak alıştırmamış sohbetinize keyif katmayı size çok görmeyecek emin olun lütfen.

*Çekmeköy Nakkaş Kebap: Diğer şubelerinde ki görüntüsünü bozmamayı yeğlese de geniş salon üzerine yalı duvarları deseni bölmeleriyle ihtişamlı ve botanik bir alan yaratmış olan bu mekan size yapmış olduğunuz kahvaltı kadar doyurucu bir sunum yapıyor.

*Nakkaştepe Nakkaş Kebap: son olarak kurucu şube olan ve adını da ondan aldığını tahmin edeceğiniz ilk mekana çevirelim gözlerimizi. Herkes sonuçta adıyla ünlü olan her şeyi yerinde denemek ister. Evet gerçekten yeşilliğin tam göbeğinde olan ve kendine özel park alanı ve bahçesi sayesinde tercih edilmeyi tekrarlatan bir yer olmuş. Mekan içerisinde cam çok fazla kullanılmış, ortamın derin ve ferah gözükmesi amaçlanmış ve başarılmışta. Belli ki kahvaltınızı ederken doğayı ve iç mekanı incelemeyi seveceğiniz yer olsun amacıyla düşünülmüş ve ilk göz ağrısı olduğu için hayli emek verilmiş, eksikler giderilmiş ve ortam tamamen öne çıkarılmış. 

Neden gidilmeli?

Sizi neler bekliyor?

Memnun kalacak mısınız? Hepsine değiniyoruz…

Tavsiyelerimizden de anlayacağınız üzere her kiminle kahvaltı yapmayı seviyorsanız, onu da alıştıracağınız bir işletme size kollarını her zaman aynı kalite standardında açmaya hazır. Tavsiye edeceklerinize sizi asla mahcup etmeyecek, özenli kadro ve kusursuza yakın mutfağıyla kahvaltı için tüm okları şubelerinin her birinde ayrı manzara detaylarıyla üzerine toplamaya meyilli ve hevesli işini aşk ile yapan, her gereği düşünülmüş bir işletme.

Yolunuz şubelerinden hangisine düşerse düşsün bir diğerinde de bir tık aşağısına düştünüz algısı yaratmaz. Bazı mekanlar vardır ya konum değişince tat ve ambiyans da  otomatik olarak değişir kesinlikle bu algının yanından bile geçmeyecek Nakkaş Kebap şubeleri. Kahvaltınızı manzaralı bir ortamda güvenilir ve çeşitli bir şekilde yaptığınıza ve gelen giden o kadar tabağa rağmen çevre mekanların tam aksine makul bir hesap ödediğinize göre, misafirperver çalışanları sizi kalanını aşırı enerjik geçireceğiniz bir gün için uğurlayabilir. Siz ve mekan tekrar görüşmek için aynı istekte olacak unutmayın, hoşça kalın…

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *