TürkçeEnglish العربية
nakkaşkebap

Hem yedikleriyle hemde soluduğu havayla tazeliğin tadını çıkarmak isteyen İstanbullular için Nakkaş Kebap kahvaltası çok özel lezzetleriyle sizleri beklemekte.
Cumhuriyet Köy’deki kendi özel bahçemizde hiç bir hormon ve zirai ilaç kullanmadan ürettiğimiz sebze ve ve meyvelerini siz değerli misafirlerimize sunan restaurantımız, serpme kahvaltasıyla doğal lezzet arayan damaklara hitap edmektedir.

Sağlık ve lezzetin %100 doğal olan yiyeceklerden oluşması gerektiğini savunan Nakkaş Kebap misafirlerine Cumhuriyet Köy deki özel tarlasında, GDO’suz tohumlar kullanarak yetiştirdiği sebze ve meyvelerinden oluşan serpme kahvaltısıyla farkı fark ettiriyor. Tazeliği ve lezzeti bir araya getirerek %100 organik sebze ve meyvelerden oluşan sofralar sunan mekân, Hizmet kalitesi ve lezzetin yanı sıra sağlığına da önem verenlerin ilk adresi oluyor.

Sıcak ve soğuk büfelerinde Türk geleneksel mutfağının unutulmaz tatlarını da barındıran mekân bu lezzetleri kendine özel sunumuyla birleştiriyor. Sıcaklarda; Peynirli, mantarlı omletleri ve tercihinize göre sucuklu, kavurmalı ve haşlamadan oluşan yumurta çeşitleri, patatesli, ıspanaklı ve peynirli, cevizli ev börekleri ve gözlemeleri, sekiz farklı çeşit ve lezzette ev yapımı reçelleri ile dolu dolu bir serpme kahvaltı sofrası hazırlıyor. Ayrıca Sade, haşhaşlı, cevizli, zeytinli ve puf olmak üzere 5 farklı lezzette farklı ekmek çeşidiyle de kahvaltı sofrasına renk katıyor.

Nakkaş Kebap’da dostlarınızla sohbetinizi bölmeden masanıza servis edilecek geneksel Türk mutfağının muhteşem tatlarının keyfini çıkartabilirsiniz.

[lightbox_image src=”http://www.nakkaskebap.com/wp-content/uploads/2013/05/t_organiktarim1.jpg” bigimage=”http://www.nakkaskebap.com/wp-content/uploads/2013/05/organiktarim1.jpg” align=”left” alt=”Image”]

[lightbox_image src=”http://www.nakkaskebap.com/wp-content/uploads/2013/05/t_organiktarim2.jpg” bigimage=”http://www.nakkaskebap.com/wp-content/uploads/2013/05/organiktarim2.jpg” align=”left” alt=”Image”]

[lightbox_image src=”http://www.nakkaskebap.com/wp-content/uploads/2013/05/t_organiktarim3.jpg” bigimage=”http://www.nakkaskebap.com/wp-content/uploads/2013/05/organiktarim3.jpg” align=”left” alt=”Image”]